Φάνος Ιακώβου
Ιδιωτικά Φροντιστήρια

Βραβεύσεις / Διακρίσεις

Είμαστε πολύ περήφανοι για τους βραβευθέντες μαθητές μας.

Τις καλύτερες μας ευχές στους μαθητές μας, για κάθε επαγγελματική επιτυχία στη ζωή τους!

NAME PRIZE
1 GEORGIOS CHRISTOFOROU INTERMEDIATE 2019 – 1ST WORLD
2 SOTIROULA SAMARA HIGHER 2019 – 2ND WORLD
3 MARINA KONSTANTINOU ELEMENTARY  2018 – 1ST CYPRUS
4 GIORGOS A KAOULLA INTERMEDIATE 2018 – 1ST CYPRUS
5 ATHINA PANTELIDOU INTERMEDIATE 2016 – 2ND WORLD
6 ATHINA PANTELIDOU INTERMEDIATE 2016 – 1ST CYPRUS
7 ANDROMACHI KYRIAKOU INTERMEDIATE 2016 – 2ND WORLD
8 ANDROMACHI KYRIAKOU INTERMEDIATE 2016 – 1ST CYPRUS
9 KATERINA PANAGIOTOU INTERMEDIATE 2016 – 2ND CYPRUS
10 SKEVI KYRIAKOU INTERMEDIATE 2016 – 2ND CYPRUS
11 ATHINA PANTELIDOU ELEMENTARY  2015 – 1ST CYPRUS
12 GIORGOS ORTHODOXOU INTERMEDIATE 2015 – 2ND CYPRUS
13 DIMITRIOS F KOURSARIS ELEMENTARY  2014 – 1ST CYPRUS
14 STELLA V PTOCHOPOULOU INTERMEDIATE 2014 – 2ND CYPRUS
15 KATERINA S ANTONIOU ELEMENTARY  2013 – 1ST CYPRUS
16 ELENA M MICHAIL ELEMENTARY  2013 – 1ST CYPRUS
17 MODESTOS P SAMARAS ELEMENTARY  2013 – 1ST CYPRUS
18 EIRINI P PAPAMICHAIL ELEMENTARY  2013 – 1ST CYPRUS
19 KYRIAKI A ANDREOU INTERMEDIATE 2011 – 1ST CYPRUS
20 IOANNA M CHATZIGEROU INTERMEDIATE 2011 – 2ND CYPRUS
21 OKSANA V PORTOKALAKI INTERMEDIATE 2011 – 2ND CYPRUS
22 PANAGIOTA P NIKOLAOU INTERMEDIATE 2011 – 2ND CYPRUS
23 REVEKKA L PAVLOU-ALEXIOU HIGHER 2011 – 2ND CYPRUS
24 OLESYA KELESIDU INTERMEDIATE 2009 – 2ND CYPRUS
25 MARIA EVANGELOU INTERMEDIATE 2008 – 1ST CYPRUS
26 NICKY ECONOME ELEMENTARY 2/2007 – 2ND CYPRUS
27 STELLA SFAKIANAKI INTERMEDIATE 4/2006 – 1ST CYPRUS
28 MYROFORA P MARNEROU HIGHER 3/2006 – 2ND CYPRUS
29 MYROFORA P MARNEROU HIGHER 2/2006 – 2ND CYPRUS
30 IRENE V DIMITRIOU ELEMENTARY 2/2006 – 2ND WORLD
31 IRENE V DIMITRIOU ELEMENTARY 2/2006 – 2ND CYPRUS
32 VASOULLA S PANAYIOTOU INTERMEDIATE 4/2005 – 1ST CYPRUS
NAME PRIZE
1 IRINA MILLER ELEMENTARY 2011
2 KYRIAKOS NIKOLAOU ELEMENTARY 2011
3 ELISAVET PAPAKYRIAKOU ELEMENTARY 2011
4 JEKATERINA MIRONOVA ELEMENTARY 2011
5 VIKTORIYA PARASKEVA ELEMENTARY 2011
6 KYRIAKI A ANDREOU INTERMEDIATE 2011
7 REVEKKA L PAVLOU-ALEXIOU HIGHER 2011

ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ 2019

Λύκειο Ονοματεπώνυμο Βραβείο
Λύκειο Λειβαδιών Αντρέας Λουκαῒδης Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Πολιτικής Οικονομίας για την υψηλότερη βαθμολογία στις Παγκύπριες Εξετάσεις
+
Πρώτο Βραβείο Λογιστικής για τον υψηλότερο γενικό βαθμό
+
Πρώτο Βραβείο Πολιτικής Οικονομίας για τον υψηλότερο γενικό βαθμό
Κατερίνα Χριστοδούλου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής για τον υψηλότερο γενικό βαθμό
Λύκειο Βεργίνας Αναστασία Ιωάννου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Πολιτικής Οικονομίας για για τον υψηλότερο γενικό βαθμό
Λύκειο Μακαρίου Θέκλα Παυλίδη Πρώτο Βραβείο Λογιστικής για την υψηλότερη βαθμολογία στις Παγκύπριες Εξετάσεις
+
Πρώτο Βραβείο Λογιστικής για τον υψηλότερο γενικό βαθμό

ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ 2018

Λύκειο Ονοματεπώνυμο Βραβείο
Λύκειο Αγίου Γεωργίου Αναστασία Κοντοπούλου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Πολιτικής Οικονομίας
Παγκύπριο Λύκειο Λάρνακας Ειρήνη Ιωάννου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Πολιτικής Οικονομίας
Λύκειο Λειβαδιών Ζωή Ορθοδόξου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής,  Πολιτικής Οικονομίας και Νέων Ελληνικών
Λύκειο Βεργίνας Χρυσταλλένη Δημητρίου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Πολιτικής Οικονομίας
Μαρία Γεωργίου Πρώτο Βραβείο Πολιτικής Οικονομίας
Λύκειο Μακαρίου Φραντζέσκος Παύλου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής
Πέτρια Γεωργίου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής
Μαρίσια Καϊσερλίδη Πρώτο Βραβείο Πολιτικής Οικονομίας
Λύκειο Ιδαλίου Άννα Καλλένου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Λογιστικής+Πολιτικής Οικονομίας
ΟΝΟΜΑΤΑΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΡΟΛΕΜΗ 1Ο ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ 2016
1 ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΙΩΑΚΕΙΜ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2015
2 ΑΝΤΡΕΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ 1Ο ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ 2015
1 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2014
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2014
3 ΚΡΙΣΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2014
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2014
5 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
6 ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
7 ΜΑΡΙΑ ΙΑΚΩΒΟΥ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
8 ΜΑΡΙΑΜ ΧΑΤΖΙΑΝΤΩΝΗ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
9 ΜΙΧΑΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
10 ΘΕΚΛΑ ΜΑΥΡΗ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2012
11 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΝΑΒΑ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2012
ΟΝΟΜΑΤΑΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 2014 – 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ
2 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΣΙΑΚΑΛΛΗ 2014 – 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ

ΠΟΣΟΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ 90% ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΟ:

  • ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ/ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ/ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
  • ΤΕ.ΠΑ.Κ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ/ΕΜΠΟΡΙΟΥ, ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ

ACA WORLD

NAME PRIZE
1 IOANNIS KLEANTHOUS ICAEW SEP 2003 – 1ST WORLD IN ACCOUNTING
2 MARINOS MARINOU ICAEW SEP 2002 – 2ND WORLD IN ACCOUNTING

ACCA WORLD AND CYPRUS

NAME PRIZE
1 DEMETRA OLYMBIOU ACCA JUNE 2013 – 1ST CYPRUS IN PERFORMANCE MANAGEMENT
(F5)
2 ALENA NARYVONCHYK ACCA JUNE 2011 – 1ST CYPRUS IN FINANCIAL MANAGEMENT (F9)
3 NICOLAS BEETLES ACCA JUNE 2009 – 1ST CYPRUS IN PERFORMANCE MANAGEMENT
(F5)
4 VELISSARIOS MARATHEFTIS ACCA JUNE 2003 – 1ST WORLD IN ADVANCED FINANCIAL MANAGEMENT (3.7/P4)

Για να κάνετε εγγραφή σε μάθημα ή σε σεμινάριο διαδικτυακά, εύκολα και γρήγορα πατήστε ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ

Τα μαθήματα Λογιστική και Πολιτική Οικονομία

προσφέρονται επίσης στις τοποθεσίες

Στην Αραδίππου, σε συνεργασία με το Ιδιωτικό Φροντιστήριο T.I.M.E.

Στο Κίτι, σε συνεργασία με τα Ιδιωτικά Φροντιστήρια Στέλιου Γαβρίλου.

Στην Αθηαίνου, σε συνεργασία με το Ιδιωτικό Φροντιστήριο Πάνη Αρτεμίου.

Ιδιωτικά Φροντιστήρια Φάνος Ιακώβου

Για μας η εκπαίδευση ποτέ δεν ήταν επάγγελμα. Η εκπαίδευση για τα φροντιστήρια Φάνου Ιακώβου αποτελεί ένα λειτούργημα το οποίο υπηρετούμε με ζήλο και αφοσίωση για περισσότερα από 20 χρόνια.

Μοναδικός μας στόχος η σωστή και ολοκληρωμένη εκπαίδευση των μαθητών μας δίνοντας τους όλες τις απαραίτητες γνώσεις για να επιτύχουν στις όποιες εξετάσεις παρακαθίσουν αλλά και θέτοντας τις βάσεις για μια επιτυχημένη καριέρα.