LCCI PANCYPRIAN

NAME PRIZE
1. MARINA KONSTANTINOU ELEMENTARY 2018 – 1ST CYPRUS
2. GIORGOS A KAOULLA INTERMEDIATE 2018 – 1ST CYPRUS
3. ATHINA PANTELIDOU INTERMEDIATE 2016 – 2ND WORLD
4. ATHINA PANTELIDOU INTERMEDIATE 2016 – 1ST CYPRUS
5. ANDROMACHI KYRIAKOU INTERMEDIATE 2016 – 2ND WORLD
6. ANDROMACHI KYRIAKOU INTERMEDIATE 2016 – 1ST CYPRUS
7. KATERINA PANAGIOTOU INTERMEDIATE 2016 – 2ND CYPRUS
8. SKEVI KYRIAKOU INTERMEDIATE 2016 – 2ND CYPRUS
9. ATHINA PANTELIDOU ELEMENTARY 2015 – CERTIFICATE OF EXCELLENCE
10. GIORGOS ORTHODOXOU INTERMEDIATE 2015 – 2ND CYPRUS
11. DIMITRIOS F KOURSARIS ELEMENTARY 2014 – CERTIFICATE OF EXCELLENCE
12. STELLA V PTOCHOPOULOU INTERMEDIATE 2014 – 2ND CYPRUS
13. KATERINA S ANTONIOU ELEMENTARY 2013 – CERTIFICATE OF EXCELLENCE
14. ELENA M MICHAIL ELEMENTARY 2013 – CERTIFICATE OF EXCELLENCE
15. MODESTOS P SAMARAS ELEMENTARY 2013 – CERTIFICATE OF EXCELLENCE
16. EIRINI P PAPAMICHAIL ELEMENTARY 2013 – CERTIFICATE OF EXCELLENCE
17. KYRIAKI A ANDREOU INTERMEDIATE 2011 – 1ST CYPRUS
18. IOANNA M CHATZIGEROU INTERMEDIATE 2011 – 2ND CYPRUS
19. OKSANA V PORTOKALAKI INTERMEDIATE 2011 – 2ND CYPRUS
20. PANAGIOTA P NIKOLAOU INTERMEDIATE 2011 – 2ND CYPRUS
21. REVEKKA L PAVLOU-ALEXIOU HIGHER 2011 – 2ND CYPRUS
22. OLESYA KELESIDU INTERMEDIATE 2009 – 2ND CYPRUS
23. MARIA EVANGELOU INTERMEDIATE 2008 – 1ST CYPRUS
24. NICKY ECONOME ELEMENTARY 2/2007 – 2ND CYPRUS
25. STELLA SFAKIANAKI INTERMEDIATE 4/2006 – 1ST CYPRUS
26. MYROFORA P MARNEROU HIGHER 3/2006 – 2ND CYPRUS
27. MYROFORA P MARNEROU HIGHER 2/2006 – 2ND CYPRUS
28. IRENE V DIMITRIOU ELEMENTARY 2/2006 – 2ND WORLD
29. IRENE V DIMITRIOU ELEMENTARY 2/2006 – 2ND CYPRUS
30. VASOULLA S PANAYIOTOU INTERMEDIATE 4/2005 – 1ST CYPRUS

LCCI LARNACA REGION

NAME PRIZE
1. IRINA MILLER ELEMENTARY 2011
2. KYRIAKOS NIKOLAOU ELEMENTARY 2011
3. ELISAVET PAPAKYRIAKOU ELEMENTARY 2011
4. JEKATERINA MIRONOVA ELEMENTARY 2011
5. VIKTORIYA PARASKEVA ELEMENTARY 2011
6. KYRIAKI A ANDREOU INTERMEDIATE 2011
7. REVEKKA L PAVLOU-ALEXIOU HIGHER 2011

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ 2018

Λύκειο Ονοματεπώνυμο Βραβείο
Λύκειο Αγίου Γεωργίου Αναστασία Κοντοπούλου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Πολιτικής Οικονομίας
Παγκύπριο Λύκειο Λάρνακας Ειρήνη Ιωάννου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Πολιτικής Οικονομίας
Λύκειο Λειβαδιών Ζωή Ορθοδόξου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής,  Πολιτικής Οικονομίας και Νέων Ελληνικών
Λύκειο Βεργίνας Χρυσταλλένη Δημητρίου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Πολιτικής Οικονομίας
Μαρία Γεωργίου Πρώτο Βραβείο Πολιτικής Οικονομίας
Λύκειο Μακαρίου Φραντζέσκος Παύλου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής
Πέτρια Γεωργίου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής
Μαρίσια Καϊσερλίδη Πρώτο Βραβείο Πολιτικής Οικονομίας
Λύκειο Ιδαλίου Άννα Καλλένου Πρώτο Βραβείο Λογιστικής και Λογιστικής+Πολιτικής Οικονομίας

ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ

NAME PRIZE
1. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΡΟΛΕΜΗ 1o ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ 2016
2. ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΙΩΑΚΕΙΜ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2015
3. ΑΝΤΡΕΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ 1o ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
4. ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2014
5. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2014
6. ΚΡΙΣΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2014
7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2014
8. ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
9. ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
10. ΜΑΡΙΑ ΙΑΚΩΒΟΥ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
11. ΜΑΡΙΑΜ ΧΑΤΖΙΑΝΤΩΝΗ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
12. ΜΙΧΑΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2013
13. ΘΕΚΛΑ ΜΑΥΡΗ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2012
14. ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΝΑΒΑ 20/20 ΠΑΓΚΥΠΡΙΕΣ 2012

 

NAME PRIZE
1. ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 2014 – 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ
2. ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΣΙΑΚΑΛΛΗ 2014 – 4Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ

 

Τα μόνα φροντιστήρια, όχι μόνο στη Λάρνακα, αλλά σε ολόκληρη την Κύπρο με πέντε παγκύπρια βραβεία και επτά επαρχιακά βραβεία Λάρνακας στις εξετάσεις όλων των επιπέδων του LCCI για το 2011 και τα μόνα με τέσσερα παγκύπρια βραβεία για το 2013.

ΠΟΣΟΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ 90% ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΟ:
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ/ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ/ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΤΕ.ΠΑ.Κ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ/ΕΜΠΟΡΙΟΥ, ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ

ACA WORLD

NAME PRIZE
1. IOANNIS KLEANTHOUS ICAEW SEP 2003 – 1ST WORLD IN ACCOUNTING
2. MARINOS MARINOU ICAEW SEP 2002 – 2ND WORLD IN ACCOUNTING

ACCA WORLD AND CYPRUS

NAME PRIZE
1. DEMETRA OLYMBIOU ACCA JUNE 2013 – 1ST CYPRUS IN PERFORMANCE MANAGEMENT (F5)
2. ALENA NARYVONCHYK ACCA JUNE 2011 – 1ST CYPRUS IN FINANCIAL MANAGEMENT (F9)
3. NICOLAS BEETLES ACCA JUNE 2009 – 1ST CYPRUS IN PERFORMANCE MANAGEMENT (F5)
4. VELISSARIOS MARATHEFTIS ACCA JUNE 2003 – 1ST WORLD IN ADVANCED FINANCIAL MANAGEMENT (3.7/P4)

vravia-diakriseis-2016LCCI prizewinners 2013  LCCI prizewinners 2014-2-web RAZ-0200